Ošetření s relaxací

Potřebujete novou korunku, můstek nebo jinou zubní výplň, ale zároveň máte chuť si odpočinout, případně to k nám máte dál?

Připravili jsme pro vás unikátní balíček, který zahrnuje ubytování v našem 4* hotelu, 3 hodinový vstup do wellness a bohatou snídani.

Po příjezdu vás nejprve čeká ošetření v zubní ordinaci pomocí systému CAD/CAM, poté se ubytujete v hotelu Maximus Resort známém svým krásným wellness centrem INFINIT Maximus, kde si báječně odpočinete. A druhý den po bohaté hotelové snídani vám již v zubní ordinaci nafixujeme novou zubní náhradu.

Systém CAD/CAM patří k nejmodernějším technologiím v zubním lékařství. Umožňuje přesné, kvalitní ale především rychlé řešení rekonstrukcí v ústech pacienta. A to bez otiskování s provizorní výplní a korunkami. Úplně tedy odpadají mnohonásobné návštěvy a čekání v ordinaci.

 

Balíček obsahuje:

Ubytování 1 noc se snídaní + 3 hodinový vstup do wellness – 3500 Kč

Nabídka je platná pro všední dny pondělí - čtvrtek.

Cena protetického ošetření je stanovena individuálně, dle diagnózy a potřeb klienta.

Pokud je potřeba rozsáhlejší ošetření, můžete si svůj pobyt samozřejmě prodloužit na celý týden až do čtvrtka a maximálně si tímto ošetření užít společně s wellness a masážemi.

https://www.maximus-resort.cz/balicky/spoluprace-s-ad-dent/

Termín Vašeho ošetření, spojený s ubytováním v našem hotelu, si prosím rezervujte na telefonním čísle kliniky Addent: +420 777 923 973.